A jak prosím zjistím jaký zdroj mám ?

Nejlepší odpověď
Reuef

zjistis to tak, ze otevres case a pdivas se na etiketu zdroje

Další odpovědi
jwood

Doporučil bych paměť RAM. Počítač se jen mírně zrychlí. Ale po zkušenostech (technik PC) doporučuji jiný Pc. Jako základ postačí i PIV na 1800 MHz. Ale pozor na operační paměť RAM. Teoreticky čím větší číslo (kapacita),tím rychlejší Pc.
Doplňuji:
Pokud se jedná o zdroj do PC,tak je to pomocí matematiky. Pokud jiný zdroj,jako kolik zbalím osob opačného pohlaví,jsi na špatné adrese.

radekXXX

Byl by tu zdroj .