opa

A jak je možné se dopracovat k tomu, abych mohl přehrávat veškeré audio i vídeo?

A jak je možné se dopracovat k tomu, abych mohl přehrávat veškeré audio i vídeo???Je to složité???

Nejlepší odpověď
hambac

Jsou lidi, pro které je složité všechno.

Další odpovědi
GangstaHelper

Veškeré video a audio nelze přehrávat z několika důvodů:

  1. Na některé je třeba určitý a nákladný hardware (Blu-ray mechanika…)
  2. Kodeky, tedy software, který se v počítači stará o přehrávání A/V, jsou poměrně složité. Určité kodeky společně v systému bývají v konfliktu.

Pokud máte velké problémy, doporučuju nainstalovat kodeky K-Lite.
http://www.slu­necnice.cz/sw/k-lite-codec-pack/stahnout/