A jak by asi prošli někteří starší registrovaní, kdychom to navrhli adminovi – adminovy?

Nejlepší odpověď
Drap

Určitě taky blbě.Cybička se někdy vloudí.......­....ale někdy je to i pro negramota mnoho

Další odpovědi
chudst

Jak rika Drap – „cybicka“ se vloudi :) Verim, ze kdyzby se delal test, tak ho vetsinou lide udelaji v poradku. Ale kdyz pisu, „zase tak moc u toho nepremyslim“. Prestoze se snazim hlidat, zrovna onehdy jsem udelal ‚paradni‘ hrubku… bohuzel uz to neslo opravit, pac mi dal nekdo palecek. Stane se, ale pokud se stane jednou za cas, je to snesitelne.

tom004

A,jak byste chtěli něco navrhovat,když,ne­máte žádnou identitu.Jste vlastně,jenom nik­do.

anonym

Drape , dneska neni vas den. Prijdte az zitra. Cybicka se zase vloudila. 🙂
P.S. Prominte , nemyslim to zle. 🙂 -iv-

Berušinka

Koukám, že už na všechny působí to vedro =D =D =D – taktéž to nemyslím zle =)