A ja tu zase postradam mladeho Sajmona. ☹ -iv-

Doplňuji:
iceT a kdo jeste ? Ale z nas " novejch " ( pardon ). My prisli se Sajmonem stejne , v unoru. Ja po Dni D a Sajmik asi taky. Vzdyt tu byl porad. Jestli se nam lump jen nezamiloval. ! To by byla jedina omluva. 🙂

Nejlepší odpověď
iceT

Tak to já taky,ale chybí tu víc uživatelů…
Doplňuji:
Tak vy noví jste tu pořád,ale bývyla tady větší legrace,taky už sem tak často nechodím.Možná i Sajmon z toho důvodu.

Další odpovědi
hanny 2

To je fakt zajímavý.Sajmon tady byl každej den a teď už dlouho ne.Tak buď má konečně nějakou práci nebo konečně nějakou holku!

dědapetr

Nedělá náhodou školu a bylo zkouškové období,čeká na výsledky zkoušek.

Bičiště

Třeba si koupil motorku