bolak

Jak se jmenuje písnička s textem…„A háča, číz bek, číz bek“?

Nevíte někdo jak se jmneuje písnička s tímhle textem?

Hm, a hááča… číz bek.. číz bek..
hm, a hááča …číííííííz béééééééék…

Běželo to v 90. letech v jedný reklamě na nějakej deodorant do výtahu nebo co.

Nejlepší odpověď
badisko

je to tahle http://www.you­tube.com/watch?v=mP307re­IDjY treba si nekdo vzpomene ja nevim ani kdyby me veseli..
Doplňuji:
nasel … Thierry Fauchard and Alain Plumauzille: L’Ascenseur a tady je odkaz jeste jeden,..http://www­.tvspoty.cz/a­xe-twist-ve-vytahu/ na stazeni mp3…

Další odpovědi
Pájo

Máš bod za tu nostalgii ;)

bolak

badisko: tak mp3ku už sem si stáhnul, ale opakuje se tam ta znělka pořád dokola, takže to asi celá písnička nebude nebo jo? mě to znělo jako refrén něčeho delšího, ale možná to byl jen půlminutovej song nahranej na objednávku..

badisko

no ma to neco malo pres minutu vetsi nikde menajdes..a vzhledem k tomu ze je to muzika nejspise mixovanim na gramcich ne nebo Pc tak bych rekl ze je to jen vystrihnutej kus setu a pouzit v reklame …Djs nehrajou klasicke skladby muzou trvat od par min po par hodin a na djs na maratonech az nekolik dni …teda aspon myslim ja osobne teto umele hudbe moc neholduji …az na par vyjimek…

badisko

a jen tedy pro zajimavost jsem se koukl jak dlouhu byl nejdelasi hrany set na gramcich a no pry jakysi DJ Blue hral v kuse 81 hodin a 6 minut kazdych 8 hodin mel pauzu..15 min..ale ani autor toho clanku nena tuseni kolik pervitinu musel ten Dj do sebe dostat ..aby vydrzel..myslim ze to nebyl uplne nejdelsi set v historii..ale je to uctyhodne cislo…