coco

A copak budeme vařit o víkendu?

Jen tak pro inspiraci…A přidat recept prosím, protože jestli to je moc dobré a neznám to,tak vyzkouším.Děkuji
Doplňuji:
To jste mě zklamaly…:))))

Odpovědi
GM

V sobotu nic, jdeme na prase, v neděli smažená kuřecí stehna a bramborový salát.

anonym

U nás se jde zítra na oběd k mladým,tak se necháme překvapit!Takže já mám volno,volníčko!
Doplňuji:
tom004 fófly miluju,pro mne inspirace na příště!

tom004

Zítra nudle se zelím,a v neděli klasika,někdy nazývaná,„dívčí sen“.
Doplňuji:
Jarni155, už s předstihem přeji dobrou chuť.

Deli

Mám tu vepřové kotlety, takže asi poputují na pánev napřírodno a s bramborem.

Pecudka

Španělské ptáčky, recept jistě znáš 🙂, a večer jdeme na oslavu narozenin.

elektrikář

Opražil jsem vločky s cukrem, bude vločková kaše. Musím zítra nakoupit jsem tu jak u snědeného krámu.
Doplňuji:
Mně nikdo na kus prasete zatím nepozval. Najde se někdo???

dědapetr

Zítra lívance s ovocem a v neděli flamendr s chlebem.

anonym

V sobotu riksle a v neděli hašle.

arygnoc

jelikož jsem jeden člověk, tak na dva dni – (nevím, jak se to píše, tak foneticky): čili korn karn.

;)

coco

Těstoviny se zelím? Fófly? Co to je, neznám, nejedla jsem…

anonym

Fófly?No,to já taky neznám!Překlep,fó­gly jsou větší ňamka!!

coco

A tak ještě jsem se nedozvěděla, o co gou…

hanulka11

fógly budou ptáčky to je přeci dívčí sen-hihihi

coco

No to je jasné,že…Fófly nebo fógly,už jsem z toho celá popletená…:)

coco

no jo,ale co ty těstoviny se zelím?? Já už v tom mám vážně guláš!

hanulka11

uvaříš těstoviny v druhém hrnci hlávkové zelí a pak to smícháš ,můžeš přidat kostičky slaninky nebo uzeného , my děláme těstoviny i se špenátem a je to fajn lehký oběd

coco

Jo díky už jsem si to taky našla…

coco

A co je zase flamendr,riksle a hašle?