A co vy,jste někdo neutrální?!

I když jsem poslední dobou nepozřel žádný alkohol,jsem nějak otrávený,ale vidím dobře . Vidím to,že se na odpovedi.cz vytvořily dvě skupiny! Jedna, ke které se hodí rčení „kam vítr,tam,kabát a "kyberšikana“ a ta druhá,která té první oponuje,brání proti křivému nařčení,pomluvám…

Nejlepší odpověď
tom004

Nic takového tu nevidím. Spíše mám pocit,že jedni se snaží odpovídat a někteří další „prudit“.

Další odpovědi
dudu

Osobně se necítím ani šikanován ani napadán. Poslední dobou však trpím pocitem, že velmi často nechápu smysl otázek a plytkost jejich zaměření. Dílem důvod vidím ve skutečnosti, že na stránkách převládla velmi mladá generace, které občas prostě nerozumím, ale především vidím u některých tazatelů křečovitou snahu pokládat otázky za každou cenu. Jakoby zde zavládl jakýsi syndrom vyhoření. Asi je to logický důsledek toho, že nic negraduje do nekonečna.

Funna

ani bych neřekla, že jsou tu 2 skupinky…spíš jen jedna…a se to tu snaží „dirigovat“…a pak ten zbytek…který má vlastní názor a taky hok nelibosti něktěrých vyjadřuje .-)

anonym

Nejsem tady v žádné skupině. Prostě jenom odpovídám na otázky a nebo nějakou položím. Nic více ani méně.

anonym

Zařaď si mě kam chceš.

anonym

tom to vyjádřil lapidárně.
Rubrika Etiketa obnáší tématiku slušného chování a s tím souvisejícím respektování uznávaných pravidel v civilizované a kultivované společnosti.
Ti slušní to dodržují, ti ostatní prudí a zapomínají, že do odborných rubrik nemají být vkládány otázky s provokujícím a chatovacím obsahem.

hanulka11

jen vidím, že tu jeden furt káže ,ale to už je nemoc z povolání – brrrrrrrrrrrr­rrrrrrrrrrr

Damiana

Myslíš, že je nutné být tady v nějaké skupině? Třeba je jen pod něčí úroveň se trapně handrkovat o nesmyslech – každý jsme jiný. Někdo s chutí vyvolává konflikty, kompenzuje si tu vlastní nedostatečnost, jiný by se tu rád něco dozvěděl, odreagoval se a pobavil a z těch žabomyších válek mu je už špatně. My tu soupěříme? Bojujeme o šéfství? Ženeme se za výhrou nebo co? To snad ne, ne?

anonym

Další rádoby otázka. A další zbytečná. Rozhodně taková, která neodpovídá původnímu záměru Odpovědí. Snažím se být objektivní, nevidím rozdělení na dvě skupiny, vidím skupinu, na kterou působí jakákoliv aktivita Dr.Axla jako červený hadr na býky. Proč si to nevyříkáte soukromou poštou nebo v diskuzi, proč to řešíte touto formou? Ne každého ta baví nebo zajímá.

led

Neutrál? Sci fi.
Každý má svoj názor, len niektorí ho nevyjadria nahlas a niektorí mlčia.
To sa ma netýka… je tiež názor, ktorý ale nie je neutrálny, je takzvaný mlčiaci.

To, že etika pomocou diplomatického jazyka a krásneho obalu slov zakrýva pravú podstatu veci krásnym obalom neznamená že popiera vyjadrenie: Urážka a osočovanie, nech je akokoľvek zabalené diplomatickým jazykom a kvetorečou spojenou s úsmevom, je urážka a osočovanie.
Toto mi nik nevyvráti. Pripadá mi to, ako keď vás pravou rukou niekto objíma a v ľave drží dýku. Prečo asi?

Nie sú tu dve skupiny, s tým by som nesúhlasila, skôr sa prikláňam k časti odpovedi tom004 „Spíše mám pocit,že jedni se snaží odpovídat a někteří další "prudit“.

Prestaňte teda „prudit“ a venujte sa tomu, k čomu je táto stránka vytvorená!

anonym

Dobře,česílko. Další na řadu!