Avatar uživatele
Zlatý

A co vy,jste někdo neutrální?!

I když jsem poslední dobou nepozřel žádný alkohol,jsem nějak otrávený,ale vidím dobře . Vidím to,že se na odpovedi.cz vytvořily dvě skupiny! Jedna, ke které se hodí rčení "kam vítr,tam,kabát a "kyberšikana" a ta druhá,která té první oponuje,brání proti křivému nařčení,pomluvám....

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Nic takového tu nevidím. Spíše mám pocit,že jedni se snaží odpovídat a někteří další "prudit".

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

Osobně se necítím ani šikanován ani napadán. Poslední dobou však trpím pocitem, že velmi často nechápu smysl otázek a plytkost jejich zaměření. Dílem důvod vidím ve skutečnosti, že na stránkách převládla velmi mladá generace, které občas prostě nerozumím, ale především vidím u některých tazatelů křečovitou snahu pokládat otázky za každou cenu. Jakoby zde zavládl jakýsi syndrom vyhoření. Asi je to logický důsledek toho, že nic negraduje do nekonečna.


Avatar uživatele
Stříbrný

ani bych neřekla, že jsou tu 2 skupinky...spíš jen jedna...a se to tu snaží "dirigovat"...a pak ten zbytek...který má vlastní názor a taky hok nelibosti něktěrých vyjadřuje .-)


Avatar uživatele

Nejsem tady v žádné skupině. Prostě jenom odpovídám na otázky a nebo nějakou položím. Nic více ani méně.


Avatar uživatele

Zařaď si mě kam chceš.


Avatar uživatele

tom to vyjádřil lapidárně.
Rubrika Etiketa obnáší tématiku slušného chování a s tím souvisejícím respektování uznávaných pravidel v civilizované a kultivované společnosti.
Ti slušní to dodržují, ti ostatní prudí a zapomínají, že do odborných rubrik nemají být vkládány otázky s provokujícím a chatovacím obsahem.


Avatar uživatele
Zlatý

jen vidím, že tu jeden furt káže ,ale to už je nemoc z povolání - brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr


Avatar uživatele
Zlatý

Myslíš, že je nutné být tady v nějaké skupině? Třeba je jen pod něčí úroveň se trapně handrkovat o nesmyslech - každý jsme jiný. Někdo s chutí vyvolává konflikty, kompenzuje si tu vlastní nedostatečnost, jiný by se tu rád něco dozvěděl, odreagoval se a pobavil a z těch žabomyších válek mu je už špatně. My tu soupěříme? Bojujeme o šéfství? Ženeme se za výhrou nebo co? To snad ne, ne?


Avatar uživatele

Další rádoby otázka. A další zbytečná. Rozhodně taková, která neodpovídá původnímu záměru Odpovědí. Snažím se být objektivní, nevidím rozdělení na dvě skupiny, vidím skupinu, na kterou působí jakákoliv aktivita Dr.Axla jako červený hadr na býky. Proč si to nevyříkáte soukromou poštou nebo v diskuzi, proč to řešíte touto formou? Ne každého ta baví nebo zajímá.


Avatar uživatele
Zlatý

Neutrál? Sci fi.
Každý má svoj názor, len niektorí ho nevyjadria nahlas a niektorí mlčia.
To sa ma netýka... je tiež názor, ktorý ale nie je neutrálny, je takzvaný mlčiaci.

To, že etika pomocou diplomatického jazyka a krásneho obalu slov zakrýva pravú podstatu veci krásnym obalom neznamená že popiera vyjadrenie: Urážka a osočovanie, nech je akokoľvek zabalené diplomatickým jazykom a kvetorečou spojenou s úsmevom, je urážka a osočovanie.
Toto mi nik nevyvráti. Pripadá mi to, ako keď vás pravou rukou niekto objíma a v ľave drží dýku. Prečo asi?

Nie sú tu dve skupiny, s tým by som nesúhlasila, skôr sa prikláňam k časti odpovedi tom004 "Spíše mám pocit,že jedni se snaží odpovídat a někteří další "prudit".

Prestaňte teda "prudit" a venujte sa tomu, k čomu je táto stránka vytvorená!

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele
Zlatý

barbakan

Dobře,česílko. Další na řadu!

 

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3824
Zlatý Drap 2288
Zlatý led 1652
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý marci1 1275
Zlatý quentos 1183
Zlatý Kepler 872
Zlatý mosoj 847
Zlatý gecco 818
Zlatý vagra 799

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.