ReHu

A co uzeniny? Raději trvanlivé nebo třeba šunku?

Nejlepší odpověď
panenka

Mám ráda Lovecký salám,Kuřecí šunku,Vysočinu,Pa­prikáš,je jich spoustu.

Další odpovědi
ten který je

Mám rád anglickou slaninu s hořčicí a čabajku.

quentos

rozhodně šunku. Trvanlivé jsou narvané všelijakými … průjmy, aby vydržely.

dagry

Tak tady je to jasné. Když jsou dobré, beru vše. A zrovna teď mám bolení po loveckém salámu, tak si jdu dát tu zelenou Activii. Tělo si to už přebere samo 🙂.
Doplňuji:
Zlatá Activia, žaludek už nebolí 🙂

iceT

Najit dobrou uzeninu je nekdy nadlidsky ukol.Nejlepsi jsou domaci klobasy ze zabijacky,z udirny vytazene uzene…

Jahoda

Já beru obojí. Ze suchých mám ráda paprikáš, křemešník, lovecký atd. Šunku má nejraději vepřovou dušenou, ale samozřejmě jím i kuřecí. Je to tak nastejno. Když mám chuť na šunku, dám si šunku, když na suchý salám, tak suchý salám 🙂

GM

Mám ráda šunku od kosti, čabajku, poličan, herkules a debrecínku. Obyčejné měkké salámy a párky vůbec nekupuju, protože od známého vím, z čeho se vyrábí – jednou mi řekl, že bez kousku masa mi udělá takové párky, že se budu olizovat. V pořádném klobásu máte aspoň jistotu nějakého toho masa.