Avatar uživatele
Toruk

A co spodní prádlo u žen??

Tak jsme si s chlapama poplkali o chlapském spodním prádle… no a, jak je to u vás žen? U vás to asi není volba mezi tím čí oním prádlem, ale myslím, že u vás jsou jen kalhotky… nebo nejsou 🙂 Tuším, že u že u vás žen je to jen o tom, mít, či nemít 🙂
Doplňuji:
To ten který je: ne, Večernice muž není

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Toruk

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Tombik, chucky, Martina S. před 5126 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anetadela1

Já je nosím a tanga nesnáším. Nesnáším cokoliv zaříznutý v pr… :D :D :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
chucky

Já mám ráda tanga a „bez“ chodím pouze spát, ven bych bez prádla nešla…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
vecernice

Je to podobný,jako u vás chlapů,taky to musí sedět,ne škrtit,nebo třeba škrábat.Někomu vadí krajka,někomu ne.Některá ženská by nešla v bavlněným prádle a to jsou teprve kalhotky a co podprsenka-s kosticemi,nebo bez.Když podprda nesedí je lepší jít bez ní,ale jak to pak vypadá že? atd.A tedˇjsem se Toruku pěkně prolátla co?I když kdo ví.....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Takže pokud jsem správně pochopil otázku, je podstatou otázky poslední věta. mít či nemít.
Takže pokud je odpověď Anetadely1 na otázku tak je vlastně nenosí :D :D
Takže palec hore, jasná odpověď :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

To Večernice:Tak mám takový pocit že včera jste naznačovala že jste možná muž.:-)))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Marunka

Taky raději chodím bez. Takže odpověď zní: nemít

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Blecha

dobrá otázka :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Tak tedy, „bez“ bych nevyšla z baráku. Tanga bych si neoblékla ze stejného důvodu, jako anetadela1, ale to už si myelím, že je hodně osobní. Každá snese na těle něco jiného.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek