Toruk

A co spodní prádlo u žen??

Tak jsme si s chlapama poplkali o chlapském spodním prádle… no a, jak je to u vás žen? U vás to asi není volba mezi tím čí oním prádlem, ale myslím, že u vás jsou jen kalhotky… nebo nejsou 🙂 Tuším, že u že u vás žen je to jen o tom, mít, či nemít 🙂
Doplňuji:
To ten který je: ne, Večernice muž není

Nejlepší odpověď
anetadela1

Já je nosím a tanga nesnáším. Nesnáším cokoliv zaříznutý v pr… :D :D :D

Další odpovědi
chucky

Já mám ráda tanga a „bez“ chodím pouze spát, ven bych bez prádla nešla…

vecernice

Je to podobný,jako u vás chlapů,taky to musí sedět,ne škrtit,nebo třeba škrábat.Někomu vadí krajka,někomu ne.Některá ženská by nešla v bavlněným prádle a to jsou teprve kalhotky a co podprsenka-s kosticemi,nebo bez.Když podprda nesedí je lepší jít bez ní,ale jak to pak vypadá že? atd.A tedˇjsem se Toruku pěkně prolátla co?I když kdo ví.....

Miroslavst

Takže pokud jsem správně pochopil otázku, je podstatou otázky poslední věta. mít či nemít.
Takže pokud je odpověď Anetadely1 na otázku tak je vlastně nenosí :D :D
Takže palec hore, jasná odpověď :D

ten který je

To Večernice:Tak mám takový pocit že včera jste naznačovala že jste možná muž.:-)))

Marunka

Taky raději chodím bez. Takže odpověď zní: nemít

Blecha

dobrá otázka :D

Nuk nuk

Tak tedy, „bez“ bych nevyšla z baráku. Tanga bych si neoblékla ze stejného důvodu, jako anetadela1, ale to už si myelím, že je hodně osobní. Každá snese na těle něco jiného.