Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

To snad ne?! Zase tak daleko s rovnoprávností chodit nemusíme. To aby se chlap styděl prdět i na WC.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

Ležela jsem na neurochirurgii a tam se nedaly
toalety zamknout ohledně bezpečí pacientů.
I sprchy byly společné.
Už nikdy, vážení!

Na nové budově jsou již oddělené.
Také se nedají zamknout, ale to
nevadí, když víte, že tam nevlítne
žádný muž.

A tak by to mělo být :)

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Arne1

Nápad hodný těch na Západě, kteří se tváří jako kdyby neměli důležitější problémy. Všichni by měli skákat podle zanedbatelné menšiny lidí, kteří nějak nevědí co vlastně jsou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Pokud by se jednalo o WC, ve kterém je jeden klozet a jedno umyvadlo a může se tam člověk zamknout, to by ještě šlo. Ale jinak by to i z bezpečnostního hlediska nebylo vhodné. Nejsem feministka, muži mi nevadí, ale bohužel je dnes taková doba. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
xxx3

Celkem nic. Doma také máme společný záchod. Pokud se jedná o oddělené uzamykatelné kabinky, nevidím v tom problém. Daleko víc mi vadí takové ty řady záchodů, kde čouhají nohy téměř od kolen dolů a nahoře by zase někdo vyšší mohl při troše snahy nahlížet dovnitř.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

Hmmm…
Je mi to dost jedno – tělesným projevům je jedno, kde vykonáváš potřebu…
A mně je dost jedno, jestli mé tělesné projevy vnímá na veřejných toaletách cizí baba nebo chlap – samozřejmě nejraději mám soukromí záchodu vlastního…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Šidlo

myslím, že dekadentní imperialisti majú svoje záchody so zamykateľnými kabínkami, často upratované a mydlo z nich nezmizne už po dvoch dňoch

na tróne sme si predsa všetci rovní, či?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kelley

No… ehm… starosti těch lidí, co tohle vymýšlí, bych chtěl mít. Ať jdou do kabinky a zamknou se. Nechápu v čem je ten „problém“.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek