A co říkáte na Darinu Rolincovou? Už se rozvedla…

Před půl rokem zde byla otázka Quentoše kolem lásky hvězd – těch bohatých.

Odpovědi
Jahoda

Dara Rolins je pěkná ženská, ale abych pravdu řekla, je mi celkem u prde*e, jestli se nějaká hvězda vdává / žení, nebo rozvádí. Jsou to taky jenom lidi, akorát se objevují v TV. V novinách se objevují velké nápisy, že ten a ten chystá svatbu. Všude se o nich píše. A když jsem se vdávala já, nikde nebylo o mojí svatbě psáno… :D

iceT

Chleba kvůli tomu levnějši nebude,a stejně,já ji moc nemusím.