Nikusha

a co můžeme udělat pomocí tabulkového kalkulátoru, prosím?

Nejlepší odpověď
Mapel

V současné době se nechá říci, že veškeré matematické operace a podmíněnými funkcemi a veškeré druhy grafů. Nechá se říci prakticky všechno, jen musím znát příslušné vzorce.

Další odpovědi
Michal Kole

Vytvoří se tabulka čísla budou ve sloupci nebo v řádku a poslední řádek ve sloupci nebo poslední sloupec čísla sečte nebo provede jiný matematickou operaci nebo dokáže tabulkový kalkulátor udělat ze zapsaných čísel v tabulce graf