Rootfelen

A co když mi není 18?

Nedávno jsem měl dotaz ohledně Aukra http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ma-cenu-resit-to-pres-policii-jak-dlouho-to-potrva-a-mozne-vysledky

Mění se na tom něco, když mi bude 18 až za necelé 3 měsíce?

Děkuji

Nejlepší odpověď
annas

Domnívám se, že na policii jít můžete. Záleží ale na tom, jak se zachová Aukro. Porušil jste totiž jejich podmínky pro registraci – bylo Vám méně než 18 let. Aukro se tuto skutečnost dozví, když předáte protokol z Policie ČR a žádost o náhradu škody.

O své zkušenosti s podvodníkem jsem se zmínila ve Vašem předchozím dotazu.

Další odpovědi
cukrar

Policii v pátraní je uplně jedno, zdali Vám je 18 let. To je věcí aukra, pokud se to dozví. Vy jděte na policii

lhát se nemá