Mili @

A co je pro vás nejlepším odpočinkem????

Nejlepší odpověď
hanulka11

Když jsem na dovolené dělám si co já chci, nevařím o nic se nestarám , jedu si kam chci a když nechci tak prostě jen lenoším u moře a nechám se unášet pěknými myšlenkami

a jinak si odpočinu, když dělám kolem kytiček jak venku, tak doma

Další odpovědi
anonym

relaxuji při malování,většinou vyrazím někam do přírody a začnu malovat,dokonale si tak vyčistím hlavu,odreaguji se

hanjimka

Teď v zimě je to teplá postel,deka a knížka a k tomu čaj s griotkou.V létě vycházka po lese nebo turistika po kopcích i rovinách.Nebo třeba jen sezení u vody a koukání na hladinu.

Miroslavst

Na zahrádce si odpočinu, přestože tam pracuji, je to takový relax.

ten který je

Dříve to byla rybařina,ale už moc na ryby nechodím.Co beru jako relax jsou výlety na kole nebo muzika.