mosoj

A co dál ? Má řešení EU vůbec nějaký smysl ?

http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/370993-jih-evropy-vzali-uprchlici-zteci-ve-stredozemnim-mori-jich-zachranili-pet-tisic.html

Nejlepší odpověď
Kura

Nevím, kolik z nás, kteří situaci s invazí imigrantů podrobněji sledujeme, si všimlo „drobného detailu“, že za nelegální přepravu do Evropy tito „zoufalí a naprosto chudí uprchlíci“ platí svým „převozníkům“ desetitisíce dolarů. Všichni ! Kde je asi ti chudáci prchající před válkou vzali ?
Není to tak dávno, kdy nás sdělovací prostředky informovaly o tom, jak bojovníci Islámského státu na dobytých územích vyplenili spousty bank a získali tak desítky miliard dolarů. Nemusím být ani spisovatel sci-fi, abych si dovedl představit, že „palubní lístky“ desetitisícům zájemců o „sladký život v Evropě“ platí právě příslušníci Islámského státu. A evropští politici jim v tom velmi aktivně pomáhají. Pak bude stačit jeden povel a statisíce islámských bojovníků vyskočí ze svých úkrytů a podříznou nás jako podsvinčata.
Ano, je mně také podezřelé, že z tzv. uprchlických lodí vystupují místo zubožených žen a dětí mladí, silní a zdraví muži, poměrně dobře oblečení a hned po vylodění volající mobilními telefony.
Kde je ti „ubožáci a chudáci“ vzali ?
A komu volají ?
A co volají ????????

Další odpovědi
briketka10

taky přidám jeden článek asi před
2 dny jsem ho vložila do diskuze
„máme se na co těšit“ :
http://zpravy­.idnes.cz/eri­trea-jako-kldr-afriky-08z-/zahranicni.as­px?c=A150424_180338_zah­ranicni_ert

Drap

Nemá to smysl a ani žádné rozumné řešení v EU.

anonym

Uprchlíky prostě nebrat!!! EU nemá řešení a bude hůř vážení.

ReHu

Dle mého, celá EU nemá smysl.
Doplňuji:
Někdy jsem i ráda, že jsem tam, kde jsem.

orwell

Má smysl, rozložit se a zničit sama sebe. Jak vidno, dělá pro to, co může.

da ny

No,
Vybírají si…, na Slovensko a do Rumunska nechtějí…!!!
Kdo vlastně ti uprchlíci jsou… ?
„Uprchlíci nemají zájem o východní Evropu. Unie ale nechce, aby si cílovou zemi vybírali jako z jídelníčku.“
viz. Kura: „… mladí, silní a zdraví muži, poměrně dobře oblečení a hned po vylodění volající mobilními telefony.“
(A kdo to financuje těm „zuboženým uprchlíkům“…?)
http://zpravy­.aktualne.cz/zah­ranici/presidlo­vani-uprchliku-si-uz-eu-vyzkousela-nefungovalo-to/r~d6a00bfc­03e111e593f4002590604f2e/

Osivo a nářadí pro farmáře… budou pracovat?
http://www.clo­vekvtisni.cz/cs/clan­ky/pres-more-do-evropy-se-nejcasteji-vydavaji-syrsti-uprchlici-clovek-v-tisni-jim-pomaha-primo-v-syrii

Thajsko uprchlíky nakrmí, oblékne a … pošleu na lodích zpět…

střevo

no toť otázka…
nelogický to bylo už za komančů – a všichni to věděli nebo cejtili že to nemůže takle blbě běhat – a pak to dopadlo tak jak muselo 🙂

zelí

Otázka je kam až to zajde. Možná ještě budem závidět Ukrajincům, že jim po zahrádce jezdí " bratr Rus" v tanku. U nás budou běhat hory Afričanů, přičemž ti chytřejší z nich umí číst a psát ve svém rodném jazyce, a znásilňovat a rabovat. Tisíce si jich pochytáme na moři a pro další si sami dojedem. Vše muži ve věku 18–30 let. Výborné vyhlídky Evropo. Ač zastánce EU bych byl klidně i pro vystoupení v případě zavedení kvót.

led

Pokiaľ ide o rozdelenie migrantov na jednotlivé štáty a zbavenie sa zodpovednosti za ich ďalší osud stojí EU za tých pár € za každého politického azylanta. Zdá sa to veľa peňazí ale v riadenej kontrole a tichom prerozdeľovaní migrantov ušetrí EU viac než by boli náklady na vytvorenie proti migrantských bojových jednotiek operujúcich aj vo vnútrozemí EU, azylové tábory, odborný a občiansky personál a opätovné vytvorenie hraníc.
„Má řešení EU vůbec nějaký smysl ?“
Ano, vedenie EU presúva finančnú zaťaženosť a zodpovednosť za migrantov na jednotlivé členské štáty, čím sa zbavuje kolektívnych finančných a personálnych nákladov a zodpovedností.

Doplňuji:
Každé riešenie má svoj zmysel, otázné je ale,
či v tom riešení zmysel vidíme a či s týmto riešením súhlasíme

zzzlatokopka

Ať se starají ti, co je zachránili.

Jasně oni je rozdělí a přijedou další:-((
Doplňuji:
Tady je fotka plná žen a dětí:-((( http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/371074-proc-zase-my-vyhrady-k-uprchlickym-kvotam-maji-i-nemecko-s-francii.html

Hnus:-( děti se jim na lodě nevejdou:-((

anonym

Kura
máš naprostou pravdu