barnajka

A brněnské tiskárny ještě jednou :) Jaká bude zhruba minimální cena za tisk jednoduchých letáčků A6?

Nepotřebuju nic extra, úplně by mi stačila kvalita, jakou zvládá levná domácí inkoustová tiskárna.

Moje vize:
*formát A6 (příp. A5)
*černobíle
*jednostranně
*500 ks
*hotovo do druhého dne, s možností osobního odběru v Brně

Pomůžete mi s kalkulací, příp. doporučíte konkrétní tiskárnu?
Dívala jsem se včera na netu, ale moc chytrá z toho nejsem – ceny se dost liší firmu od firmy, nechtěla bych naletět nějaké superlevné nabídce, ale nerada bych taky platila víc, než je nutno :)
Pokud někdo máte zkušenosti, poraďte mi, prosím…

Děkuju moc!!!

Odpovědi
Georgo2010

Obraťte se s dotazem přímo na brněnské tiskárny nebo reklamní agentury, kteří Vám ochotně výjdou vstříc.