SengSS

95,7 procent společnosti CSA za 70 milionu není to podhodnocené ???

Jelikož vláda tuší že bude její konec a i když jsou lidi šíleně hloupí ale přeci jsou to ovce tak jí v klidu nechají dovládnout rozhodla se nabídnout k prodeji značnou část ( plánovala 95% ale to nikdo nechtěl ) CSA a i když slibovala přínos až 5 milliard za necelý 50% podíl jediný zájemce KoreanAir nabídl za 45% 70M korun ( 2,6 M eur ) což je ale podle desítek znaleckých posudků více než dost , ale mě to příjde na Aerolinky celkem malý obnos , a není na prd že už nebudeme mít defakto žádný podnik v plné moci ???( a to ještě plánují prodat pankráckou věznici ) …

Nejlepší odpověď
www

Pokud jim nevěříš, budeš si to muset spočítat sám, jiná možnost není 😁
Jak znám ale místní poměry a praktiky, troufnu si odpovědět ano, je.

Další odpovědi
Drap

To nikdo z nás nedokáže objektivně posoudit. Je to rozhodnutí vlády, a každá vláda je taková, jakou si ji občané zvolili. Zřejmě si prozíravější vládu nezasloužíme.