9.2010 jsem dostal zakaz rizeni na 6 mesicu ale neodevzdal jsem řp.

Na pulce mi zakaz skončil ale jelikož jsem mel ridičak stale v ruce nešel jsem na prislušný Mu žádat o vrácení. Pred dvemi mesici me zastavila policie a ridicak mi zabavila ze nejsem hlasenej jako ridic. Ve spravnim rizeni mi ted nalozili 25litru a zakaz 16 mesicu. Je z toho cesta ven ? Zakaz mi prijde prehnanej.

Nejlepší odpověď
Drap

Nijak. Nevím za co jsi to přesně dostal, ale kdyby bylo po mém, tak bys dostal minimálně dvakrát tolik

Další odpovědi
jmhad

Tohle vůbec není přehnané a buď rád,že si nemusíš vyzkoušet dělat muklům novou děvku.

cukrar

anonyme,
jedině dobrý právník, pokud není ještě pozdě…
přijde přehnané, to mě tedy ne, je to přesně podle předpisu…
Za vzdělání se platí, vy jste teď více vzdělaný…