720 448 834

potrebuji zjistit jmeno uzivatele tohoto cisla.dekuji

Nejlepší odpověď
standa

Úřední cestou se k majiteli čísla nedostanete, sice jste dostal radu, abyste požádal operátora o tuto informaci, ale pozitivní odpověď nedostanete. Operátor NESMÍ tyto informace sdělovat osobám bez ´právního´ zájmu a vaše potřeba nemá žádný ´právní´ zájem.

Takže nezbývá než na číslo volat…

Další odpovědi
panenka

tak na něj zkus zavolat.jinak ti mohu poradit jediné a to obratit se na mobilního operátora s prosbou aby ti to číslo řekli ale to musíš podat písemně.pokud se ti nepodaří na číslo se dovolat nech to tak pokud bude chtít zavolá znovu

janek

je to vůbec telefonní číslo? můž to být třeba číslo na skype nebo ICQ

abcd_abcd

Presne tak, ani to nemusi byt hlasove cislo, ale napr. datove cislo, na ktere ani neni sance se dovolat. Datova cisla jsou nekdy pridelovana k hlasovym GSM cislum pro datove prenosy…