jáára

66 lidí neví, na co to je. Kdo z Vás to pozná?

Zkoumalo to hodně lidí a nikdo neví k čemu to je. Shodli jsme se na tom, že je to utahovací přípravek na něco. Neví někdo k čemu to je?

_____________­__________
Fotky jsou moje vlastní!

https://www.drop­box.com/sh/s24u­z98hxfy95vc/A­ACXZ7trkV9O9XE­i5kxZL2qSa?dl=0

Těch fotek je tam víc…

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Tak jako jsou bity na matice apod. tak toto bych řekl, že je na křídlovku. Jen nevím proč do tvaru T.

Tak hele kámo, už jsem to našel a vím co to je :)
http://www.ala­tioprema.com/pro­izvod/rucni-odvrijac-srafciger-za-kuke-sa-prihvatom-za-bitove-wolfcraft/
a jinak na e-bay to maj za 15USD
https://www.e­bay.com/itm/T-Tool-1-4-Drive-Specialty-118110019-/141054966649

Další odpovědi
orestez

To je na výrobu shellu pro výrobek tohoto tvaru.

autacek

Pozor na soukromí, z tohoto příspěvku kde kdo pozná, že jsi J.Š. z H.K. a že asi chodíš na SŠ SOG… Jinak co to je nevím, ale strká se to asi do vrtačky 🙂

Tak že je to nástavec na zašroubování zahnutých skob.

Kepler

Tipoval bych to na raznici do měkčích materiálů. Nahoře se do dříku bouchne kladivem. A je to! Poradili kamarádi Pat a Mat.

jáára

JájsemRaibek: Na křídlovou matku to nebude docela jistě. Kam by se tam vešel šroub? Všimni si toho vybrání vevnitř a taky že ta noha písmene T je rovně dolů a vršek je půlkulatý.
Já si myslím, že to bude něco na Škodovku, ale nedokázal jsem to určit.
Je to taková záhada. Asi týden to řešíme. Google nepomohl.

JájsemRaibek

Google pomohl :)
je to na šroubování háčků

jáára

ukaž

JájsemRaibek

Máš to v doplnění odpovědi.

jáára

vyhráls bludišťáka

JájsemRaibek

Dík :)

jáára

Keplere sorry jako, ale je tam 25 RPM, takže se to má otáčet. Je to nějaký utahovací nástroj, ale nikdo neví k čemu.

jáára

Keplere sorry jako, ale je tam 25 RPM, takže se to má otáčet. Je to nějaký utahovací nástroj, ale nikdo neví k čemu.

Kepler

Stačilo poslat jen jednou. Já tam nikde 25 RPM nevidím. Mimochodem RPM znamená počet otáček za minutu, takže netuším souvislost.

jáára

prostě mi to blbne. Podívej na ostatní fotky. tady jsem mohl dát jen jednu.

jáára

Auťáčku,
Já nejsem v ilegalitě takže moje jméno, nechť je veřejné.
Jinak je mi 36 a chodím tak akorát do práce a na pívo…

autacek

Hehg, tak to byla hospoda naproti? 🙂 Však o nic nejde, ale na takovou hru já místnímu mazalovi neskočím.

jáára

seš dobrej!