Avatar uživatele
Kelly2012

612Kč (to je obsah)

Doplňuji:
Ve škole mi někdo ukradl penál(612Kč) ale nepřišlo se na to kdo. Má mi to škola proplatit?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? anonym, bolak, marijakes před 4222 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Pokud nahlásíš škole,že ti byl penál s uvedenou částkou ukradený na šatně,nějaká šance by byla. Přečti si odkaz a budeš moudřejší!

Zdroj: http://www.epra­vo.cz/top/clan­ky/ztrata-veci-odlozenych-ve-skolni-satne-745.html

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bolak

ano, to je obsah šrajtofle
Doplňuji:
Já na to přijdu, potřebuju jen pár doplňujících údajů: kde se to stalo, kdy se to stalo, kde jsi v tu dobu byla ty a jakou máš velikost bot.

Jo a pokud to byl někdo z vaší třídy, tak má stejně smolíka, protože do školy ho nosit nemůže, jedině že by ho někomu střelil. Můžeš zkusit vyvěsit na nástěnce lístek, že ti byl ukraden penál, třeba to zloděj prodal/dal někomu ze sousední třídy a ten ti ho buď vrátí nebo ho někdo napráská. Ztratit nemůžeš nic.

Upravil/a: bolak

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

řekla bych spíš obnos
Doplňuji:
škola ti těžko bude něco proplácet, každý si za své věci ručí sám

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Conchus

Vůbec nemusejí a taky to neudělají. Máš si dávat na své věci lepší pozor.
Doplňuji:
A možná si kupovat levnější věci.

Upravil/a: Conchus

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Nenapadlo by mě, dát si do penálu 612,– Kč. Ty sis měla dát do úschovy. Takhle nemáš šanci na nějaké „proplacení“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marijakes

Jak je to dnes nevím jistě, ale za minulého režimu mi někdo zcizil deštník ze šatny. Škola škodu proplatila. Nic za to nedáš, když to zkusíš. Nahlas ztrátu třídní učitelce a sepište o tom záznam. Naděje na uhrazení alespoň části tu je.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek