Tis Abay

528 Hz – DNA repair?

Dokáže opravdu poslech frekvence 528 Hz opravit naší DNA, jak se o tom píše na internetu?

Odpovědi
Quimby

Silně o tom pochybuji, pokud vím, tak neexistují žádné buňkyv uchu, které by byly schopné opravit DNA v jiné buňce. DNA je dost komplikovaná a dokáže se opravovat sama do jisté míry, pokud je narušena přiliš, tak daná buňka nemůže fungovat a sama odumře, pokud je poškození specifické, tak, že buňka neumírá,ale množí se, tak je to rakovina. Nejčastěji DNA poškozují volné radikály, například kyslíku→ stárnutí.
Dáš sem okaz na ten článek, rád bych se na to koukl, dík