Pepa25

Ani ne … Mimochodem vizuálně pěkný film, ale strašná ptákovina, prostě červená knihovna, co?

Další odpovědi
setapouch

Neznam predstavitelku hlavni role.

anonym

Ož stahojo áj s titulkama.

Roxana

Trošku jo…

gagaga

jugar, asi ji podobna je, to jo.. ale ja nemela moc casu na sledovani hlavni predstavitelky..ja porad cekala, jestli " neco " nevykoukne .. ( u nej , samozrejme ) ..:p
a nevykouklo ;(
a kde jste masturboval, nebo co ? :) me asi neco uniklo ;(

  • iv-

anonym

Mě se ten film teda moc nelíbil,takový praktiky teda nemusím.
Film bych zařadil do kategorie podprůměrné…

quentos

jako máš ty předsudky o lidech, které nezajímá fotbal, tak já mám zase předsudky o lidech, kteří čtou/sledují takovéhle srágory. Fuj! Od této chvíle mě nemůže žádný tvůj kec rozhodit, ostatně tím zavrženíhodným žbleptem o masturbaci ses shodil leda sám, a ne mě :{DD>

anonym

Film jsem shlédl,jako každý jiný a já žádné předskudky o lidech co fotbal nezajímá nemám.