polak

5+5+5+5+5+5+5*0=

te nevypočítáte co ☺ ☺ ☻ ☻

Nejlepší odpověď
kropitko

no,možná jsou tu jedinci,kteří „te“,asi to mělo být „to“ nevypočítají,ale co na tom,ty si myslíš,že umíš počítat,já si myslím,že neumíš psát?! Nepochopila jsem tvou otázku??? Aspoň jsi měl doplnit,proč si myslíš,že to nikdo nevypočítá…

Jo a ty palce jsem Vám dala,jelikož si myslím,že si je všichni zasloužíte,za to,že jste na takovou kravinu vůbec odpověděli,bez rozdílu,jestli je to dobře,nebo špatně…

Další odpovědi
annas

5 + 5 + 5 + 5 + 5 + 5 + (5 * 0) = 30
(5 + 5 + 5 + 5 + 5 + 5 + 5) * 0 = 0

Jsme ve škole, že nás zkoušíte?

panenka

5+5+5+5+5+5+5­=35*0=0 takže výsledek je 0

Kiki-M

To je velice těžké…

JayDee446

30. A co?

GangstaHelper

30 = 30+5×0

1popelka1

Na takové otázky už raději nereaguji, ani radou, ani jinak 🙂, ale je fakt, že někdy se neudržím… moji VÝZVU v diskuzi http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/prosim-o-odkaz-na-seznam-cz-hledal-jsem-uz-vsude-nikde-to-neni si asi moc lidí k srdci nevzalo, pokud ji vůbec četlo 😁

annas

Kropítko, máte pravdu. Už jsem včera naletěla na blbou otázku, dnes rovněž. Někdo si z nás dělá legraci. Proto jsem včera položila otázku, co se děje, ale omylem ji zavřela. Některé dotazy – samé perly!!