ptáč

Jak se bránit hovorům z čísla +420225020001 ???

Jim stačí výzkum hlasu, nahrávají to a dělají rozbor, mě to vadí.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Jaká je obrana? Nepřijímat hovor z tohoto čísla.

Další odpovědi
klumprt

Nastavit tiché vyzvánění, nebo si to uložit ke kontaktu „Nebrat, típnout“ (a pak to nebrat a típnout), nebo se to dá možná i na nějakých telefonech nějak blokovat.

Pak se dá taky zjistit, kdo tohleto vlastně dělá a vydat se tam na ně s AK-47 a kanystrem benzínu, ale to je nelegální a zavání to dlouhým vězením.