Co dělat, když neznámé číslo neustále volá či prozvání, a to i v noci?

+420 776616469 neustále volá-prozvání i v noci, když to zvednu, nikdo tam nemluví.
zkoušela jsem toho úchyla zablokovat, ale nešlo to. Co s tím?

Nejlepší odpověď

Bronzový

Zablokovat - lze jistě to jde, obvykle přímo v telefonu. Pokud vám to nejde, napište, jaký máte telefon.

Další odpovědi:

Zlatý

V žádném případě na toto číslo nevolat zpět. Na to ten hajzl jenom čeká. Může to být podvodný pokus jak ti vysát kredit. Za takový hovor to jsou horentní částky za minutu. Zablokovat toto číslo by mělo jít, pokud tuto funkci telefon nabízí. U mně to jde, i když mám "hloupý" telefon.

Zlatý

Hovory nezvedej, ignoruj. V noci si nastav "ztišení" zvuku, aby Tě telefon nebudil. Možná Tě někdo miluje, možná se Ti mstí, ale myslím, že po nějaké době ho to přestane bavit. :-))

Bronzový

Jestli cislo opravdu nejde blokovat, zkus kontaktovat operátora a problém mu řekni.

Stříbrný

A nejde náhodou nastavit možnost určitá čísla filtrovat, zablokovat? Když nechceš, aby ti klepal někdo na okno, zavři si branku do zahrady.

Zlatý

Tohle číslo zatím nebylo nikým jiným nahlášeno jako zdroj nevyžádaných volání, alias šmejd :-) Takže je docela možné, že někdo jen chrní na svém telefonu a jak se v noci převaluje volá všem okolo :-) Jediné co lze snadno zjistit, že jde o běžné číslo v síti VODAFONU, takže pro volání z něj a na něj neplatí žádný speciální vysoký tarif.

Každopádně máte možnost jej snadno blokovat pomocí aplikace Můžu to zvednout, zde: https://play.google.com/…

Diskuze k otázce

miav7

Tak jsem to vyřešila novývm telefonem, tam to na štěstí jde jednoduše zablokovat.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 976
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 476
Zlatý Hlada 466
Zlatý www 412
Zlatý ge0rge 386
Zlatý led 320
Zlatý beer 297
Zlatý Drap 294
Zlatý Michal Kole 292

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.