miav7

Co dělat, když neznámé číslo neustále volá či prozvání, a to i v noci?

+420 77661646­9 neustále volá-prozvání i v noci, když to zvednu, nikdo tam nemluví.
zkoušela jsem toho úchyla zablokovat, ale nešlo to. Co s tím?

Nejlepší odpověď
Pepa25

Zablokovat – lze jistě to jde, obvykle přímo v telefonu. Pokud vám to nejde, napište, jaký máte telefon.

Další odpovědi
Kepler

V žádném případě na toto číslo nevolat zpět. Na to ten hajzl jenom čeká. Může to být podvodný pokus jak ti vysát kredit. Za takový hovor to jsou horentní částky za minutu. Zablokovat toto číslo by mělo jít, pokud tuto funkci telefon nabízí. U mně to jde, i když mám „hloupý“ telefon.

marci1

Hovory nezvedej, ignoruj. V noci si nastav „ztišení“ zvuku, aby Tě telefon nebudil. Možná Tě někdo miluje, možná se Ti mstí, ale myslím, že po nějaké době ho to přestane bavit. 🙂

nyjono

Jestli cislo opravdu nejde blokovat, zkus kontaktovat operátora a problém mu řekni.

Kelt

A nejde náhodou nastavit možnost určitá čísla filtrovat, zablokovat? Když nechceš, aby ti klepal někdo na okno, zavři si branku do zahrady.

anonym

Tohle číslo zatím nebylo nikým jiným nahlášeno jako zdroj nevyžádaných volání, alias šmejd 🙂 Takže je docela možné, že někdo jen chrní na svém telefonu a jak se v noci převaluje volá všem okolo 🙂 Jediné co lze snadno zjistit, že jde o běžné číslo v síti VODAFONU, takže pro volání z něj a na něj neplatí žádný speciální vysoký tarif.

Každopádně máte možnost jej snadno blokovat pomocí aplikace Můžu to zvednout, zde: https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/developer?id=Mis­ter+Group+s.r­.o.&hl=cs

miav7

Tak jsem to vyřešila novývm telefonem, tam to na štěstí jde jednoduše zablokovat.