misus

4 ever............

Co přesně znaméná to 4ever? Viděla sem to na náramku a ještě na pár věcech ale vubec nwm co to znamená :( asi sem uplně blba nebo co :´( … diky za odoved

Nejlepší odpověď
Amie

Je to z angličtiny – číslo čtyři se totiž přečte jako four. A stejně zní i slovíčko For (v češtině předložka „pro“). Ever znamená do češtiny „vůbec někdy“ (často ve slovním spojením „viděl si někdy…“).

Takže na náramku se píše four (for) ever; tedy do češtiny „Navždy“.

Angličtina má často takové „zkratky“ protože některé čístlice nebo písmena se vyslovují skoro nebo úplně stejně jako některá slova. Docela známé je např. I srdíčko U – „I love you“ = miluji tě.

Další odpovědi
iceT

Znamená to forever-navždy a je to stejná zkratka jako když někdo napíše o5-opět,z5-zpět.A taky to tvoje nwm.

ondra07

Píše se to forever→ navždy, věčně, navěky … :)
To „4 ever“ je jenom zkratka, stejně jako např.: „coz“ → cause nebo „u“→ you apod… :D