Iren

3letý syn má po stáhnutí předkožky,na jedné straně,jakoby pupínek,naplněný bílou hustou tekutinou,nejde odstranit.

Dobrý den. Můj 3 letý syn má po stáhnutí předkožky, na jedné straně , jakoby puchýř, pupínek , (nedokáži přesněji popsat) , naplněný bílou hustou tekutinou, který nejde odstranit. Prosím co s tím? Co to je ? Bude nutný chirur. zákrok?

Nejlepší odpověď
anonym

Můj syn měl kdysi dávno v předškolním věku (dnes je 34 let) podobný problém,ale nebylo to nic vážného,jako je tomu ve většině těchto případů.Může se jednat o ucpanou mazovou žlázku,fordyces spot nebo kondylomata .Bohužel se také může jednat o virovou infekci -herpes simplex. Nejedná se o urgentní stav,ale lékaře raději navštivte.,syn je ještě malinký, nepodceňovala bych to…:D

Další odpovědi
terry

Může to být jen malý vřídek. To se občas stane. Pokud je to na dotek citlivé, zajděte za lékařem,