user99

Jak aktivovat 3G síť na tabletu?

Ahoj, mám mobil bez androidu a připojuje se mi na sítě EDGE a GPRS. Když bych vložil sim do tabletu připojilo by se to na 3G síť nebo bych si musel aktivovat tarif ?
Doplňuji:
A jde nějak poznat, že SIM podporuje 3G síť ?

Odpovědi
cochee

3G síť musí podporovat hlavně to zařízení, ale tuším že i SIM se pro použití na 3G liší od té starší, hlavně velikostí paměti (druhá část věty bez záruky).

dnb

Tuším, že je to psané v brožuře o SIM kartě
Doplňuji:
Dnes už ale podporuje každá SIM 3G nebo HSDPA, takže spíš záleží na přístroji, kde je SIM umístěna

Dochy

Android má ještě zpravidla v nastavení sítě zda se má připojovat pouze přes 2G, nebo 3G, nebo 2G/3G dle dostupnosti. Z pohledu tarifu by to mělo být jedno.