M@XeLL

Bude mi fungovat 3g připojení na notebooku se sim kartou z mobilu, když sim strčím do 3g usb modemu?

3g na notebooku bez paušálu
Bude mi fungovat 3g připojení na notebooku se sim kartou z mobilu (tesco mobile), když sim strčím do 3g usb modemu http://modemy­.heureka.cz/cro­no-3g-dongle-cr3gd/specifikace/ ???

Odpovědi
anonym

Ano, http://www.tes­comobile.cz/na­bidka#internet
Doplňuji:
V závislosti na vašich potřebách nabízíme buď balíček Internet na dnes, který můžete používat pouze tehdy, kdy potřebujete, nebo naše balíčky na 30 dnů.

Internet na dnes se vám aktivuje automaticky při připojení k internetu. Aktivací Internetu na dnes získáte 50 MB za 20 Kč do konce dne.
Balíček Internet 150 nabízí 150 MB za 150 Kč na 30 dní. Pro aktivaci zašlete SMS ve formátu INTERNET150(me­zera)A na číslo 999346. Částka 150 Kč vám bude stržena z kreditu.
Balíček Internet 250 nabízí 400 MB za 250 Kč na 30 dní. Pro aktivaci zašlete SMS ve formátu INTERNET250(me­zera)A na číslo 999346. Částka 250 Kč vám bude stržena z kreditu.
Balíček Internet 350 nabízí 1 GB za 350 Kč na 30 dní. Pro aktivaci zašlete SMS ve formátu INTERNET350(me­zera)A na číslo 999346. Částka 350 Kč vám bude stržena z kreditu.