3D ultrazvuk

Prosím nevíte někdo kolik stojí 3D ultrazvuk?A kde nejblíže je v okolí Mělníka?

Odpovědi
anetadela1

Vím že ho mají v Ml. Boleslavi a Mn. Hradišti, tam stojí tuším 150,– V MB nevím, ale bude to podobný.

iwetax

Na genetice v Plzni stojí 3D ultrazvuk který je bez lékařského dopuručení s DVD 1000kč.

bond73

Nevím sice,za jakým účelem potřebujete provést vyšetření 3D ultrazvukem,ale je to zdarma a provádí se na doporučení vašeho ošetřujícího lékaře či lékaře odborného,většinou se toto vyšetření aplikuje u těhotných žen,kdy se provádí automaticky i všech těhotných žen kolem 20 týdnu těhotenství.Ov­šem,kde se toto provádí v okolí Mělníka ,opravdu nevím,ale každá nemocnice jej vlastní a mělnická nemocnice je věhlasná a jsem si jist,že jej zde mají.