dan1005ful1

3D malování

Dobrý den existuje program např.vyfotíte fotku pak ji vložíte do programu a mužete 3D na tu fotku malovat při nejlepším kdybyšlo spár fotek udělat 3D model a pak na ně malovat Předem děkuji.

Odpovědi
honzikd

Kéž by bylo všechno tak jednoduché tak, jak si to někteří lidé představují.

Odpovím Vám protiotázkou. Jak si představujete, že sestavíte z několika fotek 3D obraz? Jistě to lze – zkuste vymyslet, jaké parametry bude muset jeden obrazový bod uchovávat, aby šlo z několika fotek složit 3D obraz, nebo, jak budou muset být dvě fotografie pořízeny, aby vyvolali iluzi 3D prostoru.

Jinak, zagooglujte, určitě najdete třeba Blender, open-source nástroj pro 3D modelování.

Dominno

a co použít 3D Pero ? Myslím, že by to bylo mnohem efektivnější

Dominno

tak jednoduché to relativně je, a cena se dá najít též za levno, když se hledá, já tehdá bral u u NC okolo tisícovky kvalitní a drží doteď(lehce přes rok)