vita

§307 a §309 odst.1

co je to za §307 a §309 odst.1

Nejlepší odpověď
Miroslavst

§ 309 Vlastizrada
§ 307 Šíření nakažlivé nemoci a škůdce užitkových rostlin

Usuzuji podle rubriky zákony-trestní zákon. Ikdyž si nejsem stoprocentně jistý zda jsi měl na mysli trestní zákon, jelikož tento údaj si neuvedl.

Další odpovědi
standa

Nenapsal jste o jaký zákon z oblasti trestního práva se vám jedná:

I.
TRESTNÍ ZÁKONÍK – zákon č. 40/2009 Sb.
§ 307 Šíření nakažlivé nemoci a škůdce užitkových rostlin
§ 309 Vlastizrada

II.
TRESTNÍ ŘÁD – zákon č. 141/1961 Sb.
§ 307 Podmíněné zastavení trestního stíhání
§ 309 Narovnání

Nejspíš to bude ta varianta II., na kterou do zdroje připojuji odkaz

Zdroj: http://busines­s.center.cz/bu­siness/pravo/za­kony/trestni_rad/cas­t3h20.aspx