Pombo

300 bitva u thermopyl – díra

Dobrý den,
ten kdo viděl film 300 bitva u thermophyl si jistě vybaví záběr, kdy Leonidás skopne perského posla do té díry. Chtěl jsem se zeptat jestli někdo neví co to je za díru uprostřed města bez jakéhokoliv zábradlí (na studnu mi to přijde moc velké)

Nejlepší odpověď
Drap

To je speciální díra, vytvořena pro filaře, aby ho měl kam skopnout.

anonym

Drape, kam na to chodíš? Tak to mne málem porazilo. Po tomhle už mi dnešní den nedokáže nic zkazit. Je to na jedničku s hvězdičkou. Škoda, že se nedají dávat tuplované palce.