annas

30. září 1908 se v Oděse narodila jedna z největších houslových legend 20. století. Jak se jmenovala?

Má nějaký vztah k Praze?

Nejlepší odpověď
anonym

D. Oistrach. Kromě Praž. jar – učitel Hudečka.

Další odpovědi
vagra

Nevím,jestli vystihnu ten správný vztah,který houslový virtuos David Fjodorovič Oistrach k Praze měl.
Především tady vícekrát koncertoval.
Měl tady také svého žáka, houslistu Václava Hudečka,ze kterého je dnes také světoznámý houslista.

vagra

Než jsem to nadatloval,byla tam už odpověď Bubče,jo,jo.Tak ji mažu :(

vagra

Chtěl jsem ji smazat,protože je stejná -pozdě-to je den,to je den…

anonym

Klíídek,příště to klapne.

kropitko

David Fjodorovič Oistrach,jeho vztah k Praze netuším,,proto odpověď zde,,,snad že v Praze vystupoval,ne­vím,není to moje parketa.