jungle-be

2× otázka na Samsung Galaxy Ace

Dobrý den,

  1. Jak mám nastavit, aby se mi nově naistalované apolikace instalovali na paměť. kartu ?? V telefonu mám místo už jen 50 MB.
  2. Kde si mám nainstalovat (nevím jak bych tu aplikaci popsal, je to aplikace Go Locker a změní zamyk. obrazovku) . V telefonu ji už stáhlou mám. A ještě bych poprosil o návod, jak dám zpět klasickou zamyk. obrazovku. Děkuji

Doplňuji:
A ještě prosim tě mi řekni kde a jak si mám ten Go Locker nainstalovat..Nikde ho nemůžu najít a mezi normal.aplikacema není. Dík…

Odpovědi
anonym

pomůže aplikace app2sd kterou najdete na android marketu a která umí aplikace přesunout na sd kartu

https://market­.android.com/de­tails?id=com.a0sof­t.gphone.app2sd&hl=cs

aplikace je samozrejme zdarma

na druhou otázku, klasickou zamykaci obrazovku vratis proste tak ze odinstalujes ten go locker …

///// k doplnujici otazce

go locker samozrejme najdete na ANDROID MARKETu jako vsechny aplikace a hry. viz http://market­.android.com