Marcelo

2v1 pračka se susičkou?

Ahoj, chci se zeptat ohledem praček a sušiček. Na internetu jsem viděl recenze ohledem kombinovaných praček se sušičkou. Autoři článků a recenzí tvrdí, že je nevýhoda mít 2 v 1 kvůli vyšší náchylnosti na poruchy. Lepší volbou by mněla být zvlášť pračka a sušička. Co si o tom myslíte? Jaké jsou vaše zkušenosti? Mám dost malou koupelnu a chtěl bych ušetřit prostor. Mám si vybrat i sušičku, která se nachází v řebříčku nejlepších co nejvýš? Našel jsem seznam nejlepších sušiček 2018 s těmito modely https://vas-pomocnik.cz/pracky/. Má někdo jednu z nich? Děkuji.

Odpovědi
nyjono

Jsem pro oddělené spotřebiče. Každý má jinou fci a při spojení jsou omezené.
Pračka má výstupky pro dokonalejší praní. Suška by měla být hladká, aby prádlo klouzalo a pěkně se uhladilo.

Cutarinek

Dobrý den,
pokud máte možnost, tak volte raději oddělenou variantu. Za prvé budete mít více a kvalitnější programy a za druhé sice možná bude dražší nákup, ale ušetříte za provoz, především v případě sušení. Více o tom např. zde https://www.a­recenze.cz/prac­ky-se-susickou/#dohromady