Smack

2 roky nesportuji, má cenu začít znova od nuly?

Síla, výdrž v háji.

Odpovědi
Lgee

Ano, ale ne moc rychle. Jakože ne hned dělat výkon jako dřív ale začínat pomalu a postupně zvyšovat.

Disraeli

Proč by ne. Však to se vrátí.
To je jako myslet si, že síla, výdrž je něco vzácného, co se objevuje jen náhodou, vzácně nebo dědičně a podobně. Nebo že když už si to jednou „ztratil,“ tak už se to nevrátí… Ono se to trénuje, buduje. O tom ten sport/cvičení je. Postupně, vytrvale, pravidelně se zlepšovat.
Takže jasně, že jo. Ale je zde na místě spíš otázka, co chceš? A proč to ne/chceš.

nyjono

Zcela jistě.
A navíc, pokud před 2 lety byla dobrá kondice, tělo si dlouho pamatuje a vrátí se celkem rychle.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.