§247 ods. 1pism. d),e)

Primerene zkracen to znamena asi tak co??On je tam na 4 mesice a 9.ledna to budou dva mesice co tam je a jeste dalsi dva mu zbyvaji…vystup ma 9.brezna..O jakou dobu by se mu to mohlo zhruba zkratit..??

Odpovědi
standa2

To vůbec netuším a řekl bych, že kromě soudce, který bude jeho případ přezkoumávat, to netuší nikdo. Dnes 2.1.2010 nejsou žádné praktické zkušenosti, jak budou soudci postupovat.

Osobně si myslím, že v tomto případě to zkrácení bude ovlivněno i časem, který na tyto úkony soudci mají a dost možná to může být i důvod proč to bude třebas až koncem ledna namísto teoreticky ´spravedlivého´ 9.1.2010, do kterého to soudce ale nestihne.

Ale to je už jen moje fantazie…, musíte si počkat na obsílku od soudu.