23 g.100 g-1 Kolik je to kg.t-1?

Doplňuji:
Převod jednotek – Při stanovení obsahu tuku ve výrobku bylo zjištěno 23 g/100g. Kolik je to kg/t?

Nejlepší odpověď
anonym

Takto položena je ta otázka nesmyslná – zkus dodat kontext.
Doplňuji:
Aha – a já se pokoušel vzpomenout, na nějaký fyzikální proces, jehož výsledek se liší v závislosti na nasobcích jednotek, které se navíc při výpočtu vykrátí… ;-D
______
Tohle je jednoduché oněch 100 g (resp. 1 t) jsou ´jmenovatelem´ ve zlomku (určují množství vzorku, z něhož se množství tuku počítá).
Takže – pokud změníš množství celku, musíš ve stejném poměru (tedy ´stejně-krát´) změnit i to číslo druhé (poměrnou část).
No – a kolikrát je 1 t větší, než 100 g?