21.12.2012?

Co si o tom datu myslíte?

Nejlepší odpověď
hanulka11

nic- je to 3 dny před Štědrým dnem

Další odpovědi
Drap

Myslím si o to,. že to bude asi tak tři dny před vánocema.

anonym

Normální datum se dnem, který bude trvat jeden den a již se nevrátí.

johana 56

Myslím si,že to datum vyjde.Již tři měsíce u něj mám v kalendáři červeně napsáno :zabalit,ve 12.45h odjezd na hory,určitě bude i sníh.

aramah

Když na to tak koukám,jsou to dva dny po narozeninách,koho- to už je vedlejší 🙂
Jinak mě nic nenapadá krom toho co je již zde psáno..

VanEgg

Za chvíli bude Štědrý den. Před 24 dny jsem měl svátek

Natty*

můj svátek :DD

manon

Ta nula tu symetričnost hyzdí. Opravdu pěkné datum bude za sto let … To už si neužiju :)

M.

Dědeček by v ten den oslavoval své narozeniny :)

huxa

konec světa… mohla by být nějaká zombie apokalypsa nebo něco podobného. pevně v to věřím a doufám v to

bolak

aramah: raději neprozrazuj, pečárka už tu zase někde číhá se zvým zvídavým zápisníkem a dělá si poznámky :))