Avatar uživatele
postcd

Mám stav. spoření u dvou bank, a spořím ten rok jen na jedno, jak zajistím aby stát. podpora šla na účet kam spořím?

pokud mám stav. spoření u dvou bank, a spořím ten rok jen na jedno, jak zajistím aby státní podpora šla zrovna na ten účet kam spořím/ukládám a ne na ten kde peníze jen leží (případně se znehodnocují inflací). př.: u jedné banky naspořím za ten rok jen třeba 1000kč a na ten druhý 20000kč tak chci aby šla stát. podpora (příspěvek) samozřejmě z toho kde jsem vložil více aby byla vyšší, tak jak toho dosáhnout? děkuji

Zajímavá 0 před 3558 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
da ny

Před několika lety měla dcerka souběžně 2 stavební spoření (rodiče + babička), žádali jsme prostřednictvím bankovního ústavu (tiskopis), kde byla naspořena smluvní částka. mohlo se žádat pouze na 1 smlouvu. Poptejte se v bance.
http://www.hy­poindex.cz/chce­te-vyhodit-penize-uzavrete-si-stavebni-sporeni/

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
eva.krizova@

DOPORUCUJI DIVERZIFIKACI-AKCE, DLUHOPISY, TERMINOVANE VKLADY, PODILOVE FONDY, ZNAM TAKOVE PRODUKTY, NA SPORICIM UCTU JE MALE ZHODNOCENI…MATE DLOUHY CASOVÝ HORIZONT. STAVEBKO JE ZASTARALY PRODUKT, NA SEST LET ZAMKLE PENIZE, STATNI PRISPEVEK SE SNIZIL, DANITE ZISK…RADA ZDARMA PORADIM, PISTE VOLEJTE:

Mgr.Bc.Eva Křížová, DiS.
Finanční konzultant

Broker Consulting, a.s.
Jana Šoupala 1, 682 01 Vyškov
mobil: 778 010 333
e-mail: eva.krizova@bcas.cz

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek