samkaas

2 pc pripojene k sobe

dobry den chtel bych se zeptat mam doma 2 pc a chtel bych je pripojit k sobe jako to maj na skolach je to mozne dekuju

Nejlepší odpověď
dave09

Možné to jistě je, stačí si zakoupit tzv. křížený síťový kabel potřebné délky, který Vám prodají v obchodě s výpočetní technikou. Dejte si pozor, aby byl již opatřený konektory (RJ45). Poté stačí tímto kabelem propojit oba počítače (drtivá většina počítačů je primárně vybavena síťovou kartou) a můžete sdílet soubory.

Jediné úskalí může být v nastavení síťových IP adres obou počítačů. Pokud používáte operační systém windows, nemělo by být potřeba tuto adresu ani konfigurovat. Pokud totiž není nastavena žádná IP adresa, windows ji nastaví automaticky.

Další odpovědi
hanulka11

Také to doma máme jeden je napojen do antény a druhý kabelem propojen z prvního.
Napsala jsem to laicky -jak to vidím snad to pochopíš