Chubby

2 MONITORY k 1. pc

Dobrý den,
zeptám se před tím, než něco budu kupovat:D

Mám pc Packard bell s2870 s D-Sub a DVI vstupem pro monitor.
Nyní mám koupený monitor s D-Sub a jinak DVI vstup odšroubovaný (aby vůbec běžel tenhle monitor). Kvůli práci potřebuji ještě jeden monitor. Pokud koupím monitor s DVI vstupem, poběží mi oba? Musím ještě mít nějaké další příslušenství?

Potřebuji ještě jeden mini monitor (9"-15,6") do 3tisíc. Víte někdo o nějakém? Jak je to s kabelama, dá se dokoupit nšjaký kabel s D-Sub (u monitoru) a USB (připojen k pc)?

Děkuji

Odpovědi
ingi

Nejdříve bych se ujistil, zda mam dostatečnou grafiku na dva monitory ve Full HD (tipuji, že budete chtít, toto rozlišení)