honza19hk

2 513 kW je kolik koní ? neznáte někdo vzoreček??

Doplňuji:
mojitek: dostal se mi do rukou takový pěkný motor tak přemýšlým co s ním. je z Caterpillar 797F-25 válců,TDI,obsah motoru 150 litrů. napadlo mě ho narvat do škodovky:-D

Nejlepší odpověď
mojitek

1 KW=1,36 koní , takže 2513 KW = 3417,7 koní . Sakra to je výkon 😉
Doplňuji:
tak až ho tam dáš tak sem hoď vídeo 😉

Další odpovědi
mosoj

No už to tady jednou bylo. Také jsem tápal.
Takže jsme v Evropě a zde se používá jednotka PS ( kůń)

1Kwh = 1,359 PS 2513 kW = 2513 × 1,359 = 3415,167 PS ( koní)

V zemích kde se nepoužívá PS se používá jednotka koňská síla ( ano je v tom rozdíl)
1 Kwh = 1,314 koňské síly
Jak ale píši v Evropě se používá jednotka PS
Doplňuji:
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ko%C5%88s­k%C3%A1_s%C3%A­Dla

Michal Kole

1 kuň je 745 nebo 735 W

zbyterk trojčlenka

Kric.ouwner

3369,98
jednoduchý jeden Kw je 1,34 koní :) …

anonym

conVERTER – převody fyzikálních jednotek

Převody fyzikálních jednotek, fyzikální tabulky a fyzikální konstanty. Měrné systémy (jednotky SI a jednotky mimo SI), římské číslice.

www.converter­.cz/index.htm

mojitek

…v Evropě se používá PS ??? Prdlajs,to je jen německá zkratka- koňská síla=Pferde starke.

mojitek

PS=HP=KS je to to samé,jsou to zkratky v různých jazycích(němec­ky,anglicky,čes­ky..koňská sí­la)

mosoj

Omlouvám se píši Kwh ale mají být pouze Kw !!!!!!