Avatar uživatele
Davidxxxyyy

Ve svých 15 letech jdu na lékařskou prohlídku. Musím se svlékat a odhalit své oholené intimní partie? Mám obavu z mamky.

15-ti prohlídka

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Ahoj, zítra mam jít na preventivní prohlídku, ale bojím se. 3 Dny zpátky jsem si holil ochlupení tam dole a bojím se že až se tam budu svlékat, že to uvidí mamka a nevím jak to vezme… Byl jste taky někdo na prohlídce oholený?

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2007 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Edison

Máš obavy z mamky a ptáš se, jestli se svléknout při lékařské prohlídce? Tomu nerozumím. Bez toho, aby ses podrobil prohlídce nemá taková prohlídka smysl. Možností je několik. Ve Tvém věku u toho mamka být osobně asi nemusí. Taky nevidím problém v tom být pěkně oholen. Všude…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Smackdown

No problema.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rob15

Já byl taky nedávno na 15ti leté prohlídce. Nic extra jenom se doktorka koukne, ani nějak důkladně. Spíše se mě zeptala jestli tam dole je všechno v pořádku. Odpověděl jsem že ano. A dál to neřešila. Máma tam ani nebyla. Od 15ti ani nemusí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Žiadny strach. Lekár to berie profesionálne a mamičke vysvetli, že ti ide o hygienu, aby sa ti tam nepreháňali cudzopasníci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… tak jí řekneš, že ti tam ještě nic neroste … nevím jak dnes, ale já na týdle prohlídce byl kdysi bez rodičů (vono se chodilo v rámci školy, školky, takže vlastně co si pamatuju od první třídy bez rodičů) …

… >>> v jaké době to žijeme, že 15-leté chlapce vodí maminka za ručičku k doktorovi ??? <<<

Upravil/a: Mc Merkurion

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JirkaBrno

Osobně bych rekl, ze tam tvoje mama nemusí byt, uz vůbec v konkrétní chvili, kdyz lékař řeší tohle. V 15ti máš právo na soukromí a tohle je intimní věc, kde by rodic nemel byt. A lékaři je to jedno, zajímá se, aby splnil svoji povinnost a to tak, aby si mel vše v pořádku. Skvělý portál pro dospívající je ALIK.cz > poradna > kluci moje tělo. Nebudeš věřit co se tam ty deti ptají a odpovídají lékaři ,nebo studenti zdravotnictví a s maximalni diskretnosti(zacho­vání soukromí) a profesionálně.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… bez ohledu na doporučení z odborného webu Alík (nic proti němu, jen všichni víme, jací odborníci tam fungují) ti musím odpovědět takto:
--- 1) tak holt řekneš, že k tobě puberta ještě nedorazila …
--- 2) >>> v jaké době to žijeme, že 15-leté chlapce vodí maminka za ručičku k doktorovi ??? <<<

před 1866 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek