it0009

Je normální, když mám 14 dní opožděnou menstruaci?

Chtěla jsem se zeptat, jestli je normální, když mám 14 dní opožděnou menstruaci, pohlavní styk jsem ještě neměla a ani nemívala tak dlouho zpoždění. Tak prosím poraďte

Odpovědi
Drap

Vyšetřovat po netu bohužel nejde. Přesně ti poradí odborný lékař. Nemusí to nic být, ale jinak to nezjistíš. Neni to ani nic nezvyklého.

da ny

Může se to stát. Úplně normální to není. V několika prvních letech může dojít na nějakou nepravidelnost. V odkazu máte možné příčiny nepravidelné menstruace. Pokud byste se vypravila na gynekologii, lékařku/ře raději upozorněte na své panenství. Zvolí vhodný postup pro vyšetření.
Často může být na vině psychické vypětí, nevhodná strava (vegetariánství, anorexie aj.)
https://www.ro­dicka.cz/nepra­videlna-menstruace/

Kazatel

Nějaké zkušenosti s tím by mohl mít JK.