MiaMstyy

Co říkáte na video od youtuberky, která mluví o tom, jak prožila 10 dní bez jídla a pila jen vodu a kokosovou vodu?

Viděli jste to video od t0 youtuberky, jak mluví o tom jak prožila těch 10 dní bez jídla a byla jenom na vodě a kokosové vodě? Já nevím, ona mluví docela přesvědčivě atd., ale mně se to zdá jako bullshit :D že by se to ani dělat nemělo :D

Co si o tom myslíte vy?

Původní dotaz
0dní bez jídla?

Upozormění od robota
Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Odpovědi
Drap

Neviděl, tedy nemohu soudit

Kepler

10 dní o hladu to nic není, maximálně ti ubude něco z tukových zásob, zdraví to rozhodně neohrožuje. Opravdové hladovění začíná až po třech týdnech, kdy si už tělo začíná brát živiny z vlastních svalů a vnitřních orgánů. Zdravý člověk může přežít okolo 50 dní bez jídla při dostatku tekutin. (podle wiki)

autacek

10 dní bez jídla nic není. Navíc z toho kokosu doplňuje navíc cukry, tudíž energii, tak že to není ani pravý půst.

ivzez

Nic na ně neříkám, takové blbosti nesleduji.

Ale jestli tě napadlo, že by ses takto pokusila
zhubnout, radši na to hned zase zapomeň!

anonym

😁