kvikal

1000 lidí – 1000 chutí

Jen tak mě napadlo – dají se některá jídla (samozřejmě že né všechna – nic není jen černé a bílé) rozdělit na typicky mužská či ženská ??? Nemyslím jídlo co jedí pouze muži/ženy, spíše jídlo které když se vysloví, první co vás napadne je, že to si třeba „objednal“ pravděpodobně muž/žena ?? Pokud ano, mohl by mi někdo pro představu složit třeba obědové menu pro muže a pro ženu ?? Děkuji

Nejlepší odpověď
BEAES

Tak třeba typicky mužské jídlo je guláš nebo svíčková omáčka. Ženy by daly přednost kuřecímu masu se salátem, těstovinám, popřípadě sladkým jídlům, jako jsou palačinky, či bramborové knedlíky s ovocem a s mákem. Můj názor.

Další odpovědi
Miroslavst

Muž:
předkrm- utopenec
dršťková polévka
guláš
pivo
Žena:
předkrm-šunkové rolky
jakákoli polévka mimo té dršťkové
jakékoli jídlo třeba svíčková
nealko nápoj nebo víno

člověk

Jakýkoliv muž cokoli,A ŽENA ,TAKÉ COKOLI,U ČEHO ALE NEŘEKNE,ŽE PO TOM BUDE TLUSTÁ

alexandra

Je to tak,můj si vždycky v hospodě dá guláš,nebo svíčkovou,já zase nějaký kuřecí řízek,plněný třeba nivou.

sardoska

U stolu sedí muž se ženou. Číšník nese biftek a pivo, a salát a vodu. Bude se ptát, co je pro koho?