markmark1

100% vim ze sem se k internetu nepripojil ani nepremacknul operatorka me tvrdila ze to delaji samovolne

Nejlepší odpověď
Johny_r

Už jsem Ti odpověděl v původní otázce. Ano, dělají to samovolně. Musíš to nastavit.

Další odpovědi
tom004

A kdo a co?

Damiana

Pokud máš v telefonu staženy některé aplikace, také to může být důvod.

skorcovaz

Podobný problém jsem řešila cca 4 roky zpátky s Black Berry a bylo mi řečeno, že „chytré“ telefony se připojují na net sami. Deaktivujte režim datové sítě a nebudou to dělat.
Na Galaxy Y máte taky Android, jako já, tak zkuste toto: Přidžte cca 3 sekundy tlačítko On / Off – Vypínání a z nabídky, co se Vám zobrazí vyberte položku Režim datové sítě a musí mít stav Deaktivován!